Życzenia Bożonarodzeniowe

17.11.2015 16:14
Życzenia Bożonarodzeniowe dla bliskich i nie tylko. Boże Narodzenie to coroczne święto chrześcijańskie upamiętniające narodziny Jezusa Chrystusa, silnie wpisane w tradycje kulturową obchodzone jest nie tylko przez chrześcijan. Boże Narodzenie jest świętem stałym i przypada na dzień 25 grudnia (lub 7 stycznia kalendarza gregoriańskiego - w kościołach wschodnich). Święta rozpoczyna się już dzień wcześniej, w Wigilię narodzin Jezusa, 24 grudnia. W Polsce tradycyjna kolacja wigilijna jest posiłkiem postnym, a po kolacji wiele rodzin udaje się na Pasterkę. Z celebrowaniem Bożego Narodzenia wiążą się liczne zwyczaje: obdarowywanie się prezentami przyniesionymi przez świętego Mikołaja, przystrajanie choinki, śpiewanie kolęd i składanie życzeń bożonarodzeniowych. Życzenia dla rodziny i najbliższych, z którymi spotykamy się przy świątecznym posiłku, składamy tradycyjnie podczas dzielenia się opłatkiem. Zarówno w 2015 jak i 2016 roku pamiętajmy, żeby złożyć też życzenia tym osobom, z którymi nie mamy możliwości spotkać się osobiście: mogą to być śmieszne życzenia dla przyjaciół, poważne życzenia dla dalszej rodziny czy życzenia biznesowe dla osób, z którymi pracujemy.
Zyczenia.cafe.pl

Zyczenia.cafe.pl (Zyczenia.cafe.pl)

Boże Narodzenie to magiczny czas - życzę Ci, żebyś spędziła go w gronie rodziny, otoczona miłością i radością. Niech będzie to wydarzenie, dzięki któremu cała rodzina zbliży się do siebie i napełni wdzięcznością.


Nie ma powodu do smutku w te zimowe, śnieżne dni, bo na drugim końcu świata Święty Mikołaj już szykuje dla Ciebie prezenty! Spójrz na gwiazdki, które wesoło mrugają i pomyśl o tym, że w Wigilię odwiedzi Cię Mikołaj. Wesołych Świąt!

 

Niech Boże Narodzenie będzie w tym roku tak magiczne i radosne jak wtedy, kiedy byłaś/eś małym dzieckiem. Przypomnij sobie jak to jest zasiadać przy wielkim stole i w napięciu oczekiwać na prezenty. Wesołych Świąt!

 

Na magię świąt składa się i uśmiech dziecka, gdy rozpakowuje wymarzony prezent, wyłączony budzik, długa rozmowa z rodziną i upieczone własnoręcznie ciasto. Niech te święta będą wyjątkowe!

 

Niech rozświetlona choinka, bogato zastawiony stół i kolędy śpiewane w rodzinnym gronie pozwolą Wam się na chwilę zatrzymać. Spokoju, radości i zdrowia na Boże Narodzenie życzą .

 

Niech Święta Bożego Narodzenia będą mroźne i śnieżne, ale atmosfera ciepła i pełna miłości. Przesyłam uściski dla całej Twojej rodziny i najlepsze życzenia radosnych Świąt spędzonych w towarzystwie najbliższych.

 

Obyś w Święta nigdy nie czuła się samotna, a otoczona miłością, w gronie rodziny. Niech na te kilka dni ustaną wszelkie kłótnie i spory, a każdy odnajdzie w swoim sercu zrozumienie i wyrozumiałość.

 

Pierwsza gwiazdka już na niebie, śnieg przyjemnie prószy za oknem, a w oddali słychać dźwięk dzwoneczków - to Święty Mikołaj zbliża się z prezentami! Wesołych Świąt!

 

Żeby karp był bez ości, prezenty trafione, śnieg prószył za oknem, a choinka pięknie przystrojona - tego życzę Ci z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

 

Życzę Ci dziś spokojnej i rodzinnej atmosfery, wymarzonych prezentów od Świętego Mikołaja, dużo śniegu, samych pyszności na świątecznym stole i radości ze wspólnego śpiewania kolęd. Wesołych Świąt!

Komentarze (1)
Zaloguj się
 • tamka92

  Oceniono 4 razy 4

  I ode mnie wszystkiego najlepszego z okazji świąt, życzenia na boże narodzenie:

  Przy wigilijnym stole łamiąc opłatek święty,
  wspomnijcie, że dzień radosny w miłości jest poczęty,
  że jak mówi Wam wszystkim dawne orędzie
  w pierwszą na niebie gwiazdkę Bóg w naszym domu zasiądzie.

  W Wigilię Bożego Narodzenia
  Gwiazda Pokoju drogę wskaże.
  Zapomnijmy o uprzedzeniach,
  otwórzmy pudła słodkich marzeń.
  Niechaj Aniołki z Panem Bogiem,
  jak Trzej Królowie z dary swymi,
  staną cicho za Twoim progiem,
  by spełnić to, co dotąd było snami.
  Ciepłem otulmy naszych bliskich
  i uśmiechnijmy się do siebie.
  Świąt magia niechaj zjedna wszystkich,
  niech w domach będzie Wam jak w niebie...

  Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia
  składamy Państwu serdeczne życzenia
  wszelkiej pomyślności, niepowtarzalnej atmosfery,
  ciepła oraz obfitości wszelkich dóbr.
  Niech radość i pokój Świąt Bożego Narodzenia,
  poczucie prywatnego i zawodowego spełnienia
  towarzyszą Państwu przez cały Nowy Rok.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX